معرفی قابلیت هوشمند واش این واش ( wash in wash ) در ماشین لباسشویی‌های اسنوا

 

لباس های کثیف در هر خانه‌ای برای خودشان قلمرویی دارند و همه‌شان کم‌وبیش یک‌جا جمع می‌شوند؛ البته در قلمروی لباس‌های چرک نیز هستند آن‌هایی که از قوانین پیروی نمی‌کنند و گوشه و کناری دور از چشم خانم خانه، خودشان را پنهان می‌کنند و اگر گفتید کی سروکله‌شان پیدا می‌شود؟ بله دقیقا همان وقتی که دکمه‌ی استارت ماشین لباسشویی زده می‌شود. از این لحظه به بعد چشم ساکنان خانه به لباس‌های چرکی می‌افتد که یا گوشه‌ی کمد جا مانده‌اند یا در ساک ورزشی پشت در اتاق فراموش شده‌اند. این‌جا است که قابلیت هوشمند واش این واش ( wash in wash ) به‌کمک‌تان می‌آید. درادامه در مورد این قابلیت هوشمند و ویژگی‌هایش بیشتر نوشته‌ایم؛ پس تا انتهای این مقاله‌ی اسنوایی همراه ما باشید.

 

سرنوشت لباس‌های کثیفی که از قافله جا مانده‌اند چه خواهد شد؟

حتما برای همه حتی یک بار هم که شده پیش آمده است؛ تمام لباس‌های شستنی را داخل ماشین لباسشویی انداخته‌اید، دکمه‌ی استارت ماشین را زده‌اید و همین که نشسته‌اید تا نفسی تازه کنید به یاد یک یا چند تکه لباس چرک جا مانده افتاده‌اید و آه از نهادتان برآمده است.
این‌طور وقت‌ها در خوشبینانه‌ترین حالت فکر کرده‌اید تا لباس‌های جامانده را یکی دو روز بعد و با لباس‌های جدید بشورید. گاهی وقت‌ها اما قضیه به این سادگی نیست. ممکن است به‌هر دلیلی یکی از لباس‌ها را برای روز بعد احتیاج داشته باشید، مجبور شوید به محض تمام شدن کار ماشین، دوباره با چند تکه لباس جامانده روشنش کنید و برای اتلاف آب و انرژی غصه‌دار شوید.
البته همه‌ی این قصه‌ی پرغصه زمانی واقعیت پیدا می‌کند که ماشین لباسشویی شما قابلیت واش این واش ( wash in wash ) نداشته باشد؛ چون این قابلیت آمده و تمام معادله‌ها را تغییر داده است.

 

یک در و هزار و یک مشکل

تا جایی که همه یادشان می‌آید ماشین لباسشویی‌ها همیشه‌ی خدا فقط یک در داشته‌اند. همه لباس‌ها از این در وارد ماشین می‌شدند و بعد از شست‌وشو، از همان راهی که رفته بودند برمی‌گشتند. درواقع سرنوشت تمام لباس‌های کثیف فقط به همین یک در ختم می‌شد. اگر لباسی به‌موقع به قافله‌ی لباس‌های راهی شده به مخزن ماشین می‌رسید که عاقبت به‌خیری در انتظارش بود و شسته می‌شد وگرنه باید درصف انتظار دور بعدی جمع‌آوری و شست‌وشوی لباس‌ها می‌ماند.

 

 

قابلیت هوشمند wash in wash دقیقا چیست؟

بعدها قابلیت هوشمند واش این واش ( wash in wash ) به بعضی از ماشین‌های لباسشویی اضافه شد و خیلی از مشکلات را حل کرد. خانمی را درنظر بگیرید که بعد از کار و خرید روزانه به خانه برگشته است، وسط کارهای روزمره‌اش یکی‌یکی لباس‌های کثیف را داخل ماشین لباسشویی می‌اندازد و بعد از این که تقریبا مطمئن شد لباس دیگری باقی نمانده، ماشین را روشن می‌کند.
چند دقیقه‌ای نمی‌گذرد که خانم پرمشغله‌ی داستان ما چشمش به یک بمب ساعتی یا همان ساک باشگاه فرزندش می‌افتد. همان اول کار به رسم عادت قدیمی بعد از دیدن ساک، برق از سرش می‌پرد ولی ناگهان یاد در جادویی ماشین لباسشویی می‌افتد و بدون نگرانی لباس‌های داخل ساک را از طریق همان در وارد فرایند شست‌وشو می‌کند.
خیلی از فراموش‌کاری‌ها قابل جبران نیستند ولی قابلیت واش این واش ( wash in wash ) دری به روی اعضای خانواده باز کرده است تا بتوانند مشغله و فراموش‌کاری‌هایشان را خیلی سریع و زیرپوستی جبران کنند.

 

همه‌ی ماشین لباسشویی‌های اسنوا در یک نگاه

 

قابلیت هوشمند wash in wash لباسشویی‌های اسنوا دقیقا چه ویژگی‌هایی دارد؟

همان‌طور که گفتیم ویژگی واش این واش ( wash in wash ) با استفاده از یک در اضافی این امکان را به شما می‌دهد تا در میانه‌ی شست‌وشو، لباس‌های فراموش شده را به چرخه‌ی شستشو اضافه کنید. ماشین بعد از اضافه شدن لباس‌های جدید، کارش را دوباره از سر می‌گیرد و به شستن لباس‌ها طبق برنامه‌ی قبلی ادامه می‌دهد.
البته این قابلیت فقط به داد مشغله‌ها و فراموش‌کاری‌های شما نمی‌رسد و مزایا و ویژگی‌های دیگری نیز دارد:


• کمک به کاهش مصرف انرژی
ویژگی واش این واش ( wash in wash ) خیلی وقت‌ها به شما کمک می‌کند تا طی یک فرایند شست‌وشو تمام لباس‌های کثیف را بشویید. درواقع جلوی روشن کردن ماشین لباسشویی را برای دفعه‌های زیاد و متعدد را می‌گیرد.
فرض کنید تازه ماشین لباسشویی را روشن کرده‌اید که همسرتان از راه می‌رسد و از بخت بد تمام لباس‌هایش احتیاج به شسته شدن دارند. شما درحالی‌که از فکر کردن به در کوچک جادویی قند در دل‌تان آب می‌شود به‌سمت لباسشویی می‌روید و لباس‌ها را به مخزن ماشین اضافه می‌کنید.

دراین‌صورت شما با یک تیر دو نشان زده‌اید؛ هم تمام لباس‌ها را یک‌جا شسته‌اید و هم در مصرف برق، انرژی و نهایتا پول‌تان صرفه‌جویی کرده‌اید.


• صرفه‌جویی در زمان
فرقی نمی‌کند یک روز تعطیل باشد یا روزی از روزهای پرمشغله‌ی هفته؛ لباس‌های چرک همیشه و همه جا وجود دارند و حتما شما می‌خواهید در کم‌ترین زمان و با بهترین کیفیت لباس‌ها را بشورید و خشک‌شان کنید. قابلیت واش این واش ( wash in wash ) ماشین لباسشویی‌های اسنوا به شما کمک می‌کند لباس‌ها را یک‌جا و در یک مرحله بشویید و بیشترین صرفه‌جویی را در وقت و انرژی‌تان داشته باشید.
خدا را چه دیدید؛ شاید بتوانید به کمک قابلیت wash in wash اندک زمانی را ذخیره کنید و به کارهای شخصی‌تان برسید یا حتی استراحت کوتاهی داشته باشید.

 

• بهشت لباس‌های نورچشمی
خیلی از لباس‌ها بافت لطیفی دارند یا خیلی کثیف نیستند یا حتی به هر دلیلی مجبور شده‌اید از قبل با دست یا شوینده‌ی خاصی بشوریدشان و حالا فقط احتیاج به یک آب‌کشی و آب‌گیری نهایی دارند. قابلیت wash in wash ( واش این واش ) این‌جا هم برای کمک به شما آماده نشسته است. این‌طور لباس‌ها را می‌توانید در مراحل آخر کار از در اضافه وارد ماشین و فرایند شست‌وشو کنید و در آخر کار، صحیح و سالم تحویل‌شان بگیرید.

 

• قابلیت wash in wash ( واش این واش )و کمک به نرم‌ و لطیف شدن بهتر لباس‌ها
اگر نرم‌کننده را همان اول شست‌وشو و با مواد شوینده داخل محفظه‌ی پودر ماشین بریزید، تا آخر کار تقریبا مقدار زیادی از اثراشان را از دست می‌دهند و دیگر آن میزان کارآیی مورد انتظار شما را ندارند.
بهترین زمان برای اضافه کردن نرم‌کننده همان اواخر شست‌وشو است و بهترین راه، ریختن مایع از طریق درب کوچک ماشین لباسشویی است.

 

• بچه‌ها و قابلیت واش این واش ( wash in wash )
بچه‌ها همیشه خدا دل‌شان می‌خواهد در کارهای خانه شریک بشوند؛ از ظرف شستن گرفته تا جارو کشیدن و… خیلی از مواقع البته کار به خراب‌کاری و بحث و جدل بین بچه‌ها و والدین کشیده می‌شود.
قابلیت wash in wash ( واش این واش ) ماشین لباسشویی‌های اسنوا کمک می‌کند تا روابطی که بین شما و فرزند کوچک‌تان سر انجام کارهای منزل تیره و تار شده را ترمیم کنید؛ یعنی اجازه بدهید مثلا لباس‌های خودش یا شما را حین شست‌وشو به ماشین اضافه کند بدون این‌که هیچ خطری تهدیدش کند یا حتی باعث ریخت و پاش یا خرابکاری جدیدی بشود.

 

کدام یک از ماشین لباسشویی‌های اسنوا قابلیت wash in wash دارند؟

ماشین لباسشویی ۸ کیلوگرمی wash in wash SWM-843
این ماشین لباسشویی با رنگ سفید یا نقره‌ای، ۸ کیلوگرم ظرفیت دارد و با گرید انرژی A+++ فوق‌العاده کم‌مصرف و اقتصادی است. شما با خرید این ماشین لباسشویی می‌توانید از ۱۴ برنامه‌ی شست‌وشوی کاربردی‌ نهایت استفاده را بکنید.
به‌علاوه این لباسشویی، نازل قدرتمندی دارد که مواد شوینده را روی لباس‌ها اسپری می‌کند، باعث می‌شود شوینده‌ها بهتر به الیاف پارچه نفوذ کنند و درنهایت کمک می‌کند تا شما نتیجه‌ی بهتری از فرایند شست‌وشو بگیرید.

 

حرف آخر اسنوا

بعضی از محصولات ویژگی‌هایی دارند که شاید در نگاه اول خیلی پراهمیت نباشند یا حتی به چشم نیایند ولی درطولانی مدت و پس از کمی استفاده از آن‌ها تازه می‌توانید درک کنید که تا امروز از چه ویژگی‌ها و به‌عبارت بهتر از چه نعمتی محروم بوده‌اید. قابلیت wash in wash ( واش این واش ) ماشین لباسشویی‌های اسنوا دقیقا چنین ویژگی‌ای دارند.
در نگاه اول شاید خیلی شما را هیجان‌زده یا متحیر نکنند ولی بعد از کمی پرس‌وجو و تحقیق می‌فهمید که برایتان یک در واقعی به‌روی صرفه‌جویی در وقت و انرژی باز کرده‌اند و حسابی در روزهای پرمشغله و شلوغ زندگی کمک حال‌تان خواهند بود.

 

منبع: https://snowa.ir

پرفروش ترین محصولات

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش